Sandıkçı

Temelleri 1977’de Sakarya’da atılan Sandıkçı, 40 yıla ulaşan yol hikayesinde bir çok engeli aşıp, yeni çığırlar açmayı hedefleyen ve hedeflediği yolda, durmadan, yorulmadan daha iyi olmak için çalışan bir marka oldu.

İlk günden bu güne; otomotiv sektöründe, servis ve satışla başlayan heyecan, Kia ve Honda Bayilikleriyle, daha sonra gıda sektöründe bir çok markanın distribütörlüğüyle büyüdü, inşaat sektörüdeki atılılımlarıyla güç kazandı.

Tüm faaliyetlerinde içinde bulunduğu sektörlere getirdiği yenilik ve yüksek standartlarla kendinden söz ettirdi. Güleryüzle, dürüstlükle ve samimiyetle, daha çok çalışarak, çok daha başarılı oldu.

Sürekli gelişen, verdiği hizmetten doğan memnuniyeti gözeten Sandıkçı, müşteri memnuniyetini olmazsa olmaz, müşterilerini velinimet olarak gördü.

Sandıkçı, 40 yıla varan geçmişinden güç alarak, geleceğe sağlam adımlarla yürüyen bir marka olmayı, istihdam oluşturmayı, pazardaki konumunu sürekli güçlendirmeyi, ülkesine ve memleketine değer katarak büyümeyi hedefliyor.